Son İletiler

Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 »
11
SEMA BAYSAL: Merhaba sevgili Business Channel izleyicilerİ… Bir işkolik programından daha seslenmekteyiz sizlere. Her zaman olduğu gibi herkesi ekranları başına davet ediyoruz. Evet! Bugün  kükonuğumuz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr.Sayın Eser AĞAR. Hoşgeldiniz hocam.
ESER AĞAR: Hoşbulduk efendim. Merhabalar.
SEMA BAYSAL: .Merhaba! Evet bizler ve izleyicilerimiz öncelikle  sayın Eser AĞAR kimdir kendilerini tanımak,tanışmak isteriz. Buyrun…
ESER AĞAR: Peki efendim. Ben Adana’lıyım. 1977 doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Adana’ da tamamladım. Adana Anadolu Lisesi mezunuyum. Daha sonra Ankara Üniversitesi  Tıp Fakültesi’ ne girdim. 2001 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a geldim. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda ihtisas yapmaya başladım. 2006 yılında daha henüz ihtisasım bitmeden, riskli gebelikler, ayrıntılı ultrasonografi, amniyosentez  gibi işlemleri inceleyebilmek ve daha iyi öğrenebilmek  için Çapa Tıp Fakültesi, Perinatoloji  Bilim Dalı’na geçici görev ile tayin edildim. Oradaki eğitimimi tamamladıktan sonra tekrar kliniğime geri döndüm. Ve  2006 yılında uzman olarak mezun oldum. Ardından tabi ki mecburi hizmete gitmeniz gerekiyor. Siverek’ te 1 yıl boyunca mecburi hizmet görevimi tamamladım. Ondan sonra Kayseri’de askerliğe başladım. Bu sefer askerliğimi yaparken aynı zamanda özel hastane de   part-time olarak çalıştım.  Tekden Hastanesi ve Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde askerliğimi yaparken hemde kadın doğum uzmanı olarak görevime devam ettim. Askerliğimi de bitirdikten sonra İstanbul’ a geldim. Devlet memurluğundan istifa ettim ve özel sektöre geçtim. Bahat Hospital’de uzmanlık görevine başladım. Ardından Medicana İnternational hastanesine transfer oldum. Ve oradan Amerika Birleşik Devletleri’ne  genital bölgenin estetik cerrahisi konusunda çalışmalar yapmak için Los Angeles kentine gittim. Dünyaca ünlü Red Alinsod -genital bölge estetiğiyle ilgili kendisi- ile birlikte çalışma imkanı buldum. Sonra Türkiye ‘ye döndüm. Daha sonra Silivri’den teklif geldi. O zaman ismi Silivri Anadolu Hastanesi’ydi, şimdi Medical Park Silivri oldu. 3,5 yıl kadar orada çalıştım. Ardından Silivri’deki  diğer hastaneye (Silivri Kolan Hospital) geçerek 2,5 yılda orada çalıştıktan sonra en sonunda artık kendi kliniğimi açmaya kara verdim ve sonunda açtım.
SEMA BAYSAL:Hayırlısı olsun diyoruz hocam. Çok ciddi bilgi birikimine sahip bir cv den bahsettiniz. Ama burada bizim ilgimizi çeken bir şey oldu. Estetik cerrahi ye olan ilginiz hangi dönemde başladı?
ESER AĞAR: Üniversite de öğrenciyken daha 1. Sınıftayken, 2. Sınıftayken yaz tatillerinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi  Bilim Dalı’nda kendimi geliştirmek için staj yaptım. Hep ilgim vardı.  Diyeceksiniz ki o zaman neden Kadın Hastalıkları ve Doğum’u seçtiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum’un mutluluk yanı  orada ki doğum, bebekler ve ameliyatları çok ilgimi çektiği için daha sonra Kadın Doğum uzmanı olmaya karar verdim ama  Plastik Cerrahi’den de, Estetik Cerrahi’den de kopamadım. Şu anda hala hem Kadın Doğum Uzmanı’yım, hem de Genital Bölge Estetik Cerrahisi konusunda ameliyatlar yapıyorum.
SEMA BAYSAL:Evet. Böylece  aslında birçok insanın merak ettiği bir konuyu da ele alacağız.  Genital bölge estetiği nedir? Ne tarz operasyonları kapsar?
ESER AĞAR: Genital bölgeden kastımız, dış genital yapı ve vajinadan bahsediyorum . Nasıl yüzümüzdeki kırışıklıklar için bazı operasyonlar geçirebiliyorsak, burun estetiği yapıyorsak, yaptırabiliyorsak, genital bölgedeki şekil değişikliği, kişiyi rahatsız eden orantısızlıklar, asimetriler, vajinadaki  doğumlara bağlı ya da kilo alıp vermeye bağlı genişlemeler, idrar torbasının ya da rektum dediğimiz kısmın sarkması , bunların hepsini biz operasyonlarla düzeltebiliyoruz. Bazlarını  ameliyatsız operasyonlarla, bazısını da ameliyat şeklindeki operasyonlarla da giderebilmekteyiz.  En sık yaptığımız operasyonlardan birisi vajinal daraltma,  diğeri de labioplasti dediğimiz işlem. Burada labium minus dediğimiz küçük dudaklar, Radiofrekans cihazı kullanılarak, Radiofrekans dalgaları kullanılarak küçültülebiliyor. Kişiyi eğer rahatsız ediyorsa tabi…
SEMA BAYSAL: Evet . Hastalarınız tarafından çok seviliyorsunuz. Bunu biliyoruz, duyduk, o şekilde de ulaştık zaten size…  Çalıştığınız bütün hastaneler de çok büyük hasta potansiyeline ulaşmışsınız. Bunu neye bağlıyorsunuz? İnsanlar neden sizi tercih ediyor?
ESER AĞAR: Diğer doktorlarda bu şekilde düşünüyordur ama ben özellikle şuna bağlıyorum. Bir hasta kapıdan girdiği zaman onu sanki benim kız kardeşimmiş gibi, sanki benim annemmiş gibi ya da komşumuzmuş gibi, nasıl doğru bir şekilde yardımcı olmam gerekiyorsa o şekilde işimi yapmaya çalışıyorum. Galiba bunu yapma isteğim karşı tarafa da geçiyor. Hastalar bunu anlıyorlar galiba, ilk önce  onların duygularını hissederek , sorunlarını çözmeye odaklanarak ve hasta için emek verdiğimi, hasta gördüğü için zannediyorum böyle hissediyorlar.
SEMA BAYSAL: Evet. Çok ta doğru. Peki hastanede çalışırken neden kendi yerinizi açma isteği duydunuz?
ESER AĞAR: Şimdi, hastane konsepti farklı bir konsept … Hastanelerin hizmet verdiği bir popülasyon var ve bir potansiyali var. Mesela günde 200 tane hasta kapıdan girer ve hastanelerin bulundurmak zorunda olduğu ve üstüne çıkamadığı kadro sınırlamaları var. Hastane 3 tane ya da 4 tane kadın doğum uzmanı çalıştırmak zorunda, daha fazlasını çalıştıramıyor. Ve o kapıdan diyelim ki 200 tane  hasta girerse bunlar, bu uzmanlara bölüştürülüyor. Sadece  ben olduğum için değil, hasta olduğu için, uzman gözetmeksizin kapıdan giren bir popülasyon  var ve bunlara bir şekilde bakılmak zorunda ve dolayısıyla günde baktığımız hasta sayısı 50 ile 60 olduğu için, beni özellikle tercih eden hastalara yeterli ilgi ve zamanı ayırmadığım için, ilgiyi gösteremediğim için rahatsız oluyordum. O yüzden daha güzel hizmet verebilmek için artık kendi ünitemi açmamın doğru olacağını düşündüm.  Ve açtım. Çok ta iyi oldu.  Şu anda hastalarıma yarım saat ayırabiliyorum . Bütün sorularını cevaplayabiliyorum. Hastamın kafasında hiçbir soru işareti kalmıyor artık eve giderken. Dolayısıyla hastalarım daha huzurlu bir şekilde kliniğimden ayrılabiliyorlar. Dediğim gibi farklı bir konsept , hastanede mecburuz.  Yani o kadar süre içinde, o kadar hastaya bakmaya mecbur olduğumuz için, maalesef hastalara 5 dk,6 dk zaman ayırabiliyoruz. Dolayısıyla hastalar aklındaki soruların hiçbirini soramadan hastaneden ayrılıyorlardı. Fiziken sorunları çözülür ama ruhen tatmin olamadan ayrılıyorlardı. Ben şimdi bu sorunu ortadan kaldırmış oldum.
SEMA BAYSAL: Evet.Peki ünitenizde ne tarz hizmetler sunmaktasınız?
ESER AĞAR :Ünitemizde her hizmeti sunuyoruz.  Gebelik takibi başından sonuna kadar, hastalarımıza 4 boyutlu ve renkli ultrasonografi ile bebeklerini görebiliyoruz. Hastalarımız gebeliği belli bir seviyeye geldiğinde NST cihazıyla gebeliğin son dönemlerini aynı zamanda takip edebiliyoruz. Küçük cerrahi müdahaleleri yapabiliyoruz. Siğillerin, rahim ağzı yaralarının tedavisini , onun dışında hastalarımıza bütün tahlilleri  kliniğimizde yapabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz laboratuvar var, hemşire hanım hastamızın tahlillerini alıyor ve bu  laboratuvarda hastaların bütün tahlillerini yaptırabiliyoruz. Bunun dışında doğum ve ameliyat gerekirse de anlaşmalı olduğumuz hastaneye birlikte gidip hastanın ameliyatını ya da doğumunu gerçekleştiriyoruz.
SEMA BAYSAL: Evet. Şimdi hocam genital bölge estetiğine dönmemiz gerekirse  anlatacak çok şeyiniz olduğuna inanıyorum ve her zaman da gerek hocalarımız tarafından, gerekirse bizler tarafından hep üstü kapatılan bir konu olarak geçiyor değil mi?
ESER AĞAR: Evet. Türkiye’de maalesef o bölge tabu … Konuşması bile zor gerçekten.
SEMA BAYSAL: Zor, yasak.
ESER AĞAR: Yasak.  Bunu televizyon da konuşması da zor. Dolayısıyla insanlar bilmiyor. Yani bu benim kaderim , artık olmuş, bu şekilde hayatıma devam edeceğim, bunun bir çözümü yok diye düşünüyorlar. Halbuki var. Bütün estetik, genital bölgenin estetiği ile ilgili, gözünüze  yanlış gelen ya da sizi rahatsız eden her şeyin çözümü var. Bunun için bir doktordan yardım almaları gerekiyor. Özellikle dediğim gibi Estetik Cerrahi ile ilgilenen kadın doğum uzmanlarından bununla ilgili destek alabilir hastalarımız.
SEMA BAYSAL: Evet. Bunda utanacak, çekinecek  yada  tabulaştırılacak bir şey yok…
ESER AĞAR: Bu da bir sağlık.
SEMA BAYSAL: Kesinlikle öyle. Sağlık konusu. Ve hem fiziki sağlık, hem de ruhsal sağlık için çok gerekli. Zaman Zaman çok gerekli durumlar ortaya çıkabiliyor.
ESER AĞAR:EVET
SEMA BAYSAL: Peki Genital bölge estetiği yapılmaya karar verildi. Hastanın öncesinde neler yapması gerekiyor? Sonrasında neler yapması gerekiyor? Yani sosyal yaşantısını bu operasyondan sonra ne zaman dönebilir. Operasyon esnasında  hastanın yaşadıkları ?
SEMA BAYSAL: Şimdi ameliyattan ameliyata bu fark ediyor. Ameliyatın komplike olup olmamasına göre  fark ediyor. Bahsettiğimiz ameliyat labioplasti ise ya da vajina daraltma ise 2-3 gün kadar hastamızın dinlenmesini öneriyoruz. Aslında isteseler işlerini yapabilirler mi yapabilirler ama sonuçta hepimiz insanız, ameliyat olmuşuz birazda kendimizi şımartmamız gerekiyor. Ameliyat olmuş bir insan 2-3 gün en azından dinlenmesi gerekiyor. Evet . Planlanan zamanda hastamıza öncesinde bilgilendirmeleri yapılıyoruz. Hastanın genital bölgesinin  önce görüntülerini alıyoruz, fotoğrafları  tabi bunlar kesinlikle gizli yapılıyor ve hastayla bunu paylaşıyoruz. Fotoğrafları hastaya da veriyoruz. Sonrasında operasyondan sonra tekrar fotoğrafları alıyoruz. Hastamızın bunu kıyaslaması açısından,  hem de bunu dökümante etmek açısından fotoğraflarını da alıyoruz. Operasyondan sonra en fazla 1 gece yatıyor. Bazen hiç yatırmadan eğer ameliyatı sabah yapmışsak, öğleden sonra bile taburcu edebiliyoruz. Evinde dediğim gibi 2-3 gün kadar dinlenip iş hayatına tekrardan dönebiliyor.
SEMA BAYSAL:Evet. Operasyon esnasında hasta konforu hangi seviyede oluyor. Herhangi bir ağrı sızı?..
ESER AĞAR: Şimdi Amerika’da bu ameliyatlar muayenehane de yapıldığı için  lokal anestezi tercih ediliyor. Lokal anesteziyle bu ameliyatları muayenehanede yapabiliyoruz. Ancak benim kendi tecrübem de şöyle sıkıntılar gördüm. Lokal anestezi yaptığımızda dokuya bir lokal anestezi enjekte ettiğimizde ve daha sonra fazla olan dokuyu çıkardığımızda,  zaman içerisinde , bu günler içerisinde  verdiğimiz lokal anestezi dokudan çekildiğinde bazen asimetri olabiliyor. O yüzden ben o bölgeye herhangi bir enjeksiyon yapmak istemiyorum.Simetriyi bozmamak için  operasyonda. Hafif derecede hastayı o yüzden uyutabiliyoruz. Ya da  belden aşağı dediğimiz spinal anestezi yöntemiyle  belden aşağıyı tamamen uyuşturarak bu işlemi yapabiliyoruz. Hasta herhangi bir ağrı, sızı hiçbir şekilde hissetmiyor. Ve hastanın bu taburculuğuna ya da iyileşme süresine kötü yönde bir etkisi yok . Dediğim gibi bu lokal anesteziyle de yapılabilir ama daha sonrasında meydana gelebilecek asimetri açısından zaman içerisinde dediğim gibi bir risk gördüm ben. O yüzden artık açıkçası çok fazla tercih etmiyorum lokal anesteziyi.
SEMA BAYSAL:Hasta konforu açısından da hafif bir sedasyon çok daha uygun diyorsunuz.
ESER:AĞAR:Aynen o şekilde
SEMA BAYSAL:Harika…Böylece ağrı, acı, sızı hissedilmediğini  de öğrenmiş olduk hocamızdan. Evet müzikle uğraştığınızı biliyoruz. Ne kadar süre oldu müzikle uğraşalı?
ESER AĞAR:Ben 7 yaşından beri müzikle uğraşıyorum. 7 yaşında piyano eğitimine başladım. Daha sonra lise yıllarında ud eğitimi aldım. Ve üniversitedeyken , Ankara’dayken TRT Ankara Radyosu’nda 5 yıl ud icracısı olarak çalıştım. Daha sonra uzman olduğumda İstanbul’a geldiğimde bu sefer Serkan ÇAĞRI’ dan  klarnet dersleri aldım. Ve klarneti o şekilde öğrendim. Evde stüdyom vardı ama  benim şimdi minik kızlarım var 2 tane, birisi 5 yaşında, birisi 2 yaşında  o yüzden artık evde böyle bir stüdyom yok. Ve onlarla, kalan bütün zamanımı onlarla geçirmek istiyorum. Müziğe açıkçası eskisi kadar zaman ayıramıyorum. Sadece ayda 1 gün arkadaşlarla bi yerde program yapıyoruz. Klarnet çalıyorum orada. Bu benim için çok rahatlatıcı bir şey oluyor. Yani dediğim gibi şu anda eskisi kadar müziğe çok zaman ayıramasam da, yine de benim için çok güzel bir şey .
SEMA BAYSAL: Evet .Harika ve aile hayatınızın oldukça düzenli olduğunu, çok ta mutlu olduğunuzu  detaylardan anladık. Peki yakın gelecekte , iş hayatınız ile ilgili planlarınız var mı? Varsa  neler ?
ESER AĞAR: Şimdi ben kliniği açalı 6 ay oldu. Ve bir kuruluşun tam anlamıyla yoluna girebilmesi için, bazı şeylerin rayına oturabilmesi için yaklaşık 3 yıl zaman gerekiyor. Dolayısıyla ben önümüzde ki 3 yıl boyunca kliniğimde eksikler varsa tamamlamayı, bazı şeyleri standardize etmeyi ve hizmet kalitemi gitgide daha da arttırmayı düşünüyorum. 3 yıldan sonra geleceğim seviyeye bakıcam, ondan sonra nereye doğru  gideceğime o zaman karar vereceğim. Şu andaki bütün konsantrasyonum kliniğimde herşeyin yolunda gittiğini görmek üzere şu anda.
SEMA BAYSAL: Kıymetli bilgiler için tekrar hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.
ESER AĞAR:Hoşbulduk efendim, teşekkürler.
SEMA BAYSAL: Evet sevgili işkolik izleyicileri …Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı YRD. Doç. Dr. EserAĞAR ’ı ağırladık. Hoşçakalın.
12

fa...6 • 2017-12-05

Bu süreçte en önemlisi sizi rahatlatan sözler duymak pozitif enerji ve psikolojinizin yukarıda tutulması eser beyin bu tavırları gayet yerinde ona bu yüzden tşk ediyoruz.


Nne...t • 2017-11-24

İyi var ve iyiki silivri de bu yüzden çok şanslıyız rabbim başımızdan eksik etmesin hayat dolu ümit verici güler yüzlü.. biz hastalar ürkek olarak yaklaşırken eser bey cana yakınlığı ile huzur veriyor teşekkür eserim hocam herşey için
[/color]

Dda...8 • 2017-10-16

Tanıdığım en pozitif hekimlerden biri ,hastasini iyi gozlemleyip doğruya yönlendiren.Biz başarılı bir normal doğum gerçekleştirdik kendisi ile .Kendisine teşekkür ederim ve başarılarının devamı dilerim..
[/b]

    fu...9     •     2017-09-20
    •
    Güleryüzlü ve pozitif karsilanmaktan cok memnun kaldim.ilgili ve alakali ve beni cogu konuda aydinlattiniz teşekkür ederim.


    ay...n    •     2017-08-28
    •
    Doktorumuza ilk gittiğimiz günden itibaren çok güler yüzlü ilgilendi ne sıkıntımız varsa çözmeye çalıştı onun için çok teşekkür ederiz


    Z    ze...r    •    2017-08-25
    •
    Eser bey tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanı hem bilgisi hem kişiliği ile mükemmel bir doktor iyiki onu tanımışım ilk gebeligim ve dogum sürecini birlikte geçirdik arada riskler olmasına rağmen bir kez bile panik olmadım çünkü tüm süreci bana hep anlattı harikasınız ...

   
    ne...a    •    2017-08-15
    •
       Öncelikle bi doktordan beklentimiz Güler yüz ,anlayış ,samimiyet bunlarda sizde fazlasıyla mevcut siz işinizi aşkla yapıyorsunuz bizde bu aşka güvendiğimiz için sizi seçiyoruz çok ta mutluyuz. Hastalarınızı dinlemekten yorulmuyorsunuz belki çoğu hasta tecrübesiz olduğu için sorularımız da saçma olabiliyor ama önemli olan bu sorulara özverili cevap verebilmek her şey için teşekkür ederiz

   
    F    fu...l    •    2017-08-14
    •
      Hamillelik takibimizin sonlarına gelmek üzereyiz Eser Beyle.Güven veren samimiyeti,güleryüzü,derin bilgisiyle iyiki var dediğim bir doktor.Hersey için teşekkürler.

 
    M    me....    •    2017-08-03
    •
    Her zaman olduğu gibi güleryüzlü samimi davrandı. Kendinden emin ve açıklayıcı tavrıyla aklımdaki tüm soruları yanıtladı. Çok teşekkür ederim .

 
    E    ec...l    •    2017-08-01
    •
        güler yüzlü sorduğunuz sorulara içtenlikle cevap veren ve muayeneden sonra sizi aydınlatan aklınızda soru işareti bırakmayan mükemmel bir doktor ecem akgül

   
    S    so...1    •    2017-07-24
    •
        Çok iyi bir doktor saygılı sevecen ne sorarsan sor ince detayına kadar bilgi veriyor çok ama çok memnunum

 
    şe...ı    •    2017-07-17
    •
        Kesinlikle alanında uzman güler yüzlü ve işini severek yapan hastalarına sıkılmadan bolca vakit ayıran dr. :)

 
    Y    y...    •    2015-04-21
    •
    Eser Bey 6 mart 2015'de kızımızın doğumunda ve bütün sürecinde doktorumuz oldu. onu diğer doktorlardan ayıran bazı özellikleri sıralayacak olursak.
    1. Çok profesyonel güven veriyor.
    2. Güler yüzlü samimi.
    3. Deneyimli yurt içi ve yurt dışında.
    4. Hem bir müzisyen hemde bir baba.
    5. Diğer hastalarla da iletişimden biliyorum sezaryen veya normal doğum için sizin hangisine elverişli olduğunuza göre karar veriyor. Bazıları gibi sezaryene yönlendirmek veya fazladan test tahlil vs. ile ne vaktinizi nede paranızı almaz gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

   
    Ş    ~ ŞİNASİ GÜNER    •    2014-08-21
    •
    ESER AĞAR diye yazılır ADAM diye okunur :) Ben burdan eşi hamile olan baba adaylarına sesleniyorum. Eser hocamla ilk tanıştığımızda test sonucu ile gittik daha çok ufak şimdi bakılmaz bebeğe dedi.2 gün sonra tekrar gittiğimizde.Hamileliğin günü v.s hakkında bizi bilgilendirdi. Ve biz artık Eser hocya çok alıştık.Her gittiğimizde güleryüzü ile bizi mest etti.Bizimle şakalaştı eşimi ve özellikle beni panik yapılmaması hususunda dikkatlice uyardı.cinsiyetini öğreneceğimiz zaman hocama dedimki hocam Allah nasip eder Erkek olursa adını Rahmetli babam ve sizin adınız ile birleştirip HASAN ESER koyacağım dedim.Ve bir oğlumuz oldu.İsminide HASAN ESER GÜNER EN BÜYÜK FENER koyduk :)))) Hocam sağlam bir Galatasaray'lı olmasına rağmen bana katlandı biz hocamızı oda bizi sevdi.Kendisinden Allah Razı olsun .....Eşi kızı ve ailesi ile mutlu mesut yaşasın inşallah. Ayrıca Müzisyen olması beni kafadan etkilemişti zaten bende müzisyen olunca hocamla takım hariç :) (FB/GS) kafalar 4x4lük uydu. İyiki hayatımıza sizin gibi bir insan girdi.Sizi tanıdığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz.Saygı ve Sevgilerimle ESER AĞAR = ADAM GİBİ ADAM

   
    M    ~ Mehtap Yayman    •    2013-05-13
    •
    Eser bey muhteşem bir doktor hiç sıkılmadan terslemeden size istediğiniz bilgiyi verebilir saatlerce anlatabilir güler yüzlü bikere sizi doğum konusunda çok rahatlatıyo ben doğumdan çok korkarken Eser bey sayesinde çok rahat bir şekilde doğuma girdim sonrasında da hiç ağrım olmadı Eser beye çok teşekkür ediyorum ve herkeze tavsiye ediyorum.

 
    S    ~ serap özel    •    2012-05-25
    •
    arkadaşımla hamileliğimizin arası bir haftaydı.bana eser beyi tavsiye etti.ilk zamanlar çok memnun kaldım.ilerleyen zamanlarda onun bir hasta için çok önemli bir değer olduğunu anladım.eser bey bir hastanın istediği bir doktor,doktordan önce sizi hiçbir şey gözetmeksizin,sizi dikkatle dinleyen harika bir muhabbeti olan muhteşem bir doktor.her sorunuza rahatlıkla cevap alabilr hiçbir şeyi çekinmeden sorabileceğiniz kusuruz bir doktor.hamile bir kadınla nasıl konuşup nasıl davranacağını gayet iyi biliyor.düşünebilirsiniz ki bu doktorun hiç aksi bir hali olmadımı. kızgın değil yüzü bir kez olsun asık değildi.ben ve eşim eser beyden çok ama çok memnun kaldık.hamile bayanlara söylüyorum doktoru anlatmakla anlayamazsınız inanın yaşamanız gerekiyor çünkü çok harika muhteşem bir insan.ESER beye çok ama çok teşekkür ediyorum.

   
    İ    im...t    •    2011-12-21
    •
    merhaba, 2 nisan 2011 sabah 7.45 oğlum 2 hafta erken doğmaya karar verdi:)sureklı gıttığım doktoruma o sabah ulasamamıstım ve hastanede o gun nobetcı dr Eser Bey vardı hıc tanımıyordum ama baskla bır seceneğımız de yoktuı cunku suyum gelmıstı ve bebğımın kalp atısları cok dusmustu .Acılen sezeryana aldı benı Eser Bey ve ıyı kı o gun o varmıs cok guzel sağlıklı bır oğlumuzun doğmasına yardımcı oldu ve sezeryan olmama rağmen hıcbır sancı hıcbır ağrım olmadı 2.gun ayaktaydım kendısını tanıdığım ve hastası olduğum ıcın kendımı cok sanslı hıssettım.Hastasıyla ıletişimi,uzmanlığı ,bilgisi gercekten cok harika ve herkese de tavsıye ederim .Hayatta da daha da cok basarılı olacağına ınanıyorum Şimdiden kendısıne yenı yılda sağlık,mutluluk ve başarılar diliyorum:)

   
    N    ni...n    •    2011-08-27
    •
    şikayetlerimi sabırla dinledi. yaklaşımını çok beğendim.

 
    G    ~ gül korkmaz    •    2011-08-25
    •
    Yaklaşımı, güleryüzü ile size güven veriyor. Herkese tavsiye ederim.

 
    H    ~ hatice yüksel    •    2011-08-25
    •
    İŞİNDE UZMAN, DEĞERLİ BİR DOKTOR, TAVSİYE EDİYORUM

   
    Z    ~ Zeynep    •    2011-08-25
    •
    Sıkıntılı bir gebelik süreci yaşıyorum. İnternetten yaptığım araştırmalarda Doktor Eser Ağar'a ulaştım. Çok güler yüzlü, pozitif bir insan. Çok ilgilendi. Bizde güven uyandırdı. Silivri Anadolu Hastanesini de çok beğendik. Gebelik takibim için Eser beyi tercih ettik.

   
    F    fa...t    •    2011-08-23
    •
    Doktor Eser Ağar'ı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Çok güleryüzlü ve pozitif bir insan. Yıllardır adet sancısı çekiyordum. İlk kez kullandığım ilaçlardan bu denli fayda gördüm. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

   

13
Vajina Estetiği / Ynt: Vajina Daraltma Fiyatları
« Son İleti Gönderen: Dr.Eser AĞAR Ocak 17, 2018, 01:41:20 ÖS »
Hastanın muayenesini yapmadan, daha ameliyat ihtiyacı olup olmadığını bile bilmeden İnternet ve sosyal medya üzerinden fiyat konuşulması doğru değil. En doğrusu muayene ve sonrasında fiyatın konuşulmasıdır. Yine de merak ederseniz 0 505 260 72 38 ya da 0 212 728 63 61 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
14
Vajina Estetiği / Ynt: Vajina Daraltma?
« Son İleti Gönderen: Dr.Eser AĞAR Ocak 17, 2018, 01:38:55 ÖS »
Eser hocam merhaba,
Doğumlara bağlı vajinada genişleme oldu, hangi yöntem ile vajina daraltma yapıyorsunuz. Arkadaşım vajina daraltma ameliyatı olmuş size, o memnun ama ben ameliyattan korkuyorum. Vajina daraltma ameliyatı olmadan olmazmı. Kremler satılıyor, rahim daraltma deyince eczane verir mi, denesem bi faydası olur mu?

Merhaba,
Vajina daraltma iki şekilde yapılır. ilk yöntem radyofrekans ile vajinaya müdahale edilmesidir, vajinanın daralması sağlanır. Bu yöntem ameliyat değildir, radyofrekans dalgaları ile sıkılaşma sağlanır, vajinadaki kıvrımlar tekrar oluşturulabilir ve bu şekilde de bir miktar daralma elde edilebilir. 
Diğer yöntem cerrahi müdahaledir. Vajina ön ve arka kısmından fazla olan bollaşmış doku çıkarılır, kalan vajina dokusu uç uca dikilir ve vajinal daralma sağlanmış olur. Vajina daraltma kremlerinin hiç bir faydası yoktur.
15
Vajina Estetiği / Vajina Daraltma Fiyatları
« Son İleti Gönderen: nuranozkan7 Ocak 17, 2018, 07:26:42 ÖÖ »
Hocam vajina daraltma fiyatları ne kadar, ücreti öğrenebilirmiyim... :D
16
Vajina Estetiği / Vajina Daraltma?
« Son İleti Gönderen: nuranozkan7 Ocak 17, 2018, 07:25:15 ÖÖ »
Eser hocam merhaba,
Doğumlara bağlı vajinada genişleme oldu, hangi yöntem ile vajina daraltma yapıyorsunuz. Arkadaşım vajina daraltma ameliyatı olmuş size, o memnun ama ben ameliyattan korkuyorum. Vajina daraltma ameliyatı olmadan olmazmı. Kremler satılıyor, rahim daraltma deyince eczane verir mi, denesem bi faydası olur mu?
17
KÜRTAJ (KÜRETAJ) / KÜRTAJ NASIL YAPILI, VAKUM KÜRTAJ, KÜRTAJ VİDEOSU
« Son İleti Gönderen: Dr.Eser AĞAR Ocak 16, 2018, 05:55:14 ÖS »

kürtaj (kurtaj) nedir: İstenmeyen gebeliğin tıbbi bir müdahale ile sonlandırılmasıdır,
kürtaj nasıl yapılır - kürtaj nasıl olur:  Hasta jinekolojik masaya alınır, el üstündeki damar yolundan anestezi maddesi verilip hasta uyutulur, doktor rahim ağzını tenekulum isimli bir alet ile tutar, bujiler ile rahim ağzı bir miktar genişletilir, plastik gazoz pipeti şeklindeki kanüller rahim içine gönderilir ve vakum ile rahim içindeki gebelik ürünü aspire edilir. Ultrason ile rahimde parça kalıp kalmadığı kontrol edilir ve hasta uyandırılır. Hasta iyice kendine gelince eve gönderilir ve 1 hafta sonra kontrole çağırılır.
kürtaj sonrası: Kürtaj sonrası adet sancısı şeklinde hafif bir kasık ağrısı olabilir. Bu normaldir ve ağrı kesiciler ile giderilir. 
kürtaj fiyatları - kürtaj ne kadar - kürtaj fiyatları 2017 - kürtaj kaç para - kürtaj fiyatı: Kürtaj fiyatları kürtaj yapılan yere, gebelik haftasına  ve anestezi şeklinde göre değişkenlik gösterir.  0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayıp  fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
kürtaj izle https://youtu.be/_60Qs7iPK0I adresinden izleyebilirsiniz
kürtaj sonrası kanama olması normaldir. Bu kanama çok şiddetliyse doktora başvurunuz.
kürtaj sonrası adet - kürtaj sonrası regl 30-40 gün sonra başlar
kürtaj yapan hastaneler hakkında bilgi almak için 0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
kürtaj ne zaman yapılır gebelik kesesi 1 cm boyutlarına ulaşır ulaşmaz kürtaj yapılabilir.
kürtaj süresi yaklaşık 5-10 dakikadır
kürtaj videosu https://youtu.be/_60Qs7iPK0I adresinden izleyebilirsiniz
hamilelik testi - gebelik testi pozitif çıkan kişiler gebeliği istemiyorsa kürtajdan başka gebelik sonlandırma yolu yoktur.
kürtaj yasak mı değil, 10. Gebelik haftasına kadar kürtaj yasak değil, yasaldır.
hamilelik belirtileri adet gecikmesi, bazen bulantı, kusma, halsizlik, uyku hali, baş dönmesi ve iştahsızlıktır.
kürtaj yapan yerler hakkında bilgi almak için 0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
rüyada kürtaj görmek  genelde hayra yorumlanan bir rüya değildir. Uğursuzluklara, hastalıklara, halsizliklere, huzursuzluklar yaşamaya ve keyfin kaçmasına, işlerin yolunda gitmemesine, aksilikler yaşamaya, mutsuz olmaya işaret eder.
kürtaj yasak mı 2017 hayır değil, belirli koşullar sağlanırsa kürtaj yasal bir işlemdir.
kürtaj kaç haftaya kadar yasal 10. Gebelik haftasına kadar kürtaj yasaldır
kürtaj kaç aylıkken yapılır diye sorular geliyor, kürtaj  haftalıkken yapılabilir, 10. Gebelik haftasına kadar yapılabilir.
ankara kürtaj, izmir kürtaj, Silivri kürtaj, randevu için 0 505 260 72 38
18
KÜRTAJ (KÜRETAJ) / KÜRTAJ İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN HERŞEY BURADA
« Son İleti Gönderen: Dr.Eser AĞAR Ocak 16, 2018, 05:53:42 ÖS »
kürtaj (kurtaj) nedir: İstenmeyen gebeliğin tıbbi bir müdahale ile sonlandırılmasıdır,
kürtaj nasıl yapılır - kürtaj nasıl olur: Hasta jinekolojik masaya alınır, el üstündeki damar yolundan anestezi maddesi verilip hasta uyutulur, doktor rahim ağzını tenekulum isimli bir alet ile tutar, bujiler ile rahim ağzı bir miktar genişletilir, plastik gazoz pipeti şeklindeki kanüller rahim içine gönderilir ve vakum ile rahim içindeki gebelik ürünü aspire edilir. Ultrason ile rahimde parça kalıp kalmadığı kontrol edilir ve hasta uyandırılır. Hasta iyice kendine gelince eve gönderilir ve 1 hafta sonra kontrole çağırılır.
kürtaj sonrası: Kürtaj sonrası adet sancısı şeklinde hafif bir kasık ağrısı olabilir. Bu normaldir ve ağrı kesiciler ile giderilir. 
kürtaj fiyatları - kürtaj ne kadar - kürtaj fiyatları 2017 - kürtaj kaç para - kürtaj fiyatı: Kürtaj fiyatları kürtaj yapılan yere, gebelik haftasına  ve anestezi şeklinde göre değişkenlik gösterir.  0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayıp  fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
kürtaj izle https://youtu.be/_60Qs7iPK0I adresinden izleyebilirsiniz
kürtaj sonrası kanama olması normaldir. Bu kanama çok şiddetliyse doktora başvurunuz.
kürtaj sonrası adet - kürtaj sonrası regl 30-40 gün sonra başlar
kürtaj yapan hastaneler hakkında bilgi almak için 0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
kürtaj ne zaman yapılır gebelik kesesi 1 cm boyutlarına ulaşır ulaşmaz kürtaj yapılabilir.
kürtaj süresi yaklaşık 5-10 dakikadır
kürtaj videosu https://youtu.be/_60Qs7iPK0I adresinden izleyebilirsiniz
hamilelik testi - gebelik testi pozitif çıkan kişiler gebeliği istemiyorsa kürtajdan başka gebelik sonlandırma yolu yoktur.
kürtaj yasak mı değil, 10. Gebelik haftasına kadar kürtaj yasak değil, yasaldır.
hamilelik belirtileri adet gecikmesi, bazen bulantı, kusma, halsizlik, uyku hali, baş dönmesi ve iştahsızlıktır.
kürtaj yapan yerler hakkında bilgi almak için 0 505 260 72 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
rüyada kürtaj görmek  genelde hayra yorumlanan bir rüya değildir. Uğursuzluklara, hastalıklara, halsizliklere, huzursuzluklar yaşamaya ve keyfin kaçmasına, işlerin yolunda gitmemesine, aksilikler yaşamaya, mutsuz olmaya işaret eder.
kürtaj yasak mı 2017 hayır değil, belirli koşullar sağlanırsa kürtaj yasal bir işlemdir.
kürtaj kaç haftaya kadar yasal 10. Gebelik haftasına kadar kürtaj yasaldır
kürtaj kaç aylıkken yapılır diye sorular geliyor, kürtaj  haftalıkken yapılabilir, 10. Gebelik haftasına kadar yapılabilir.
ankara kürtaj, izmir kürtaj, Silivri kürtaj, silivride kürtaj, randevu için 0 505 260 72 38
19
Adet Gecikmesi / Ynt: Sezeryan sonrası regl
« Son İleti Gönderen: Dr.Eser AĞAR Aralık 11, 2017, 10:42:47 ÖÖ »
Evet emzirme devam ediyor hocam teşekkürler ilginiz için...
Rica ederim, hoşçakalın..
20
Adet Gecikmesi / Ynt: Sezeryan sonrası regl
« Son İleti Gönderen: Gülce Aralık 08, 2017, 03:34:58 ÖS »
Evet emzirme devam ediyor hocam teşekkürler ilginiz için...
Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 »