Gönderen Konu: Eser Ağar hakkında yapılmış yorumlar  (Okunma sayısı 44 defa)

Çevrimiçi Dr.Eser AĞAR

• Administrator
  • Yeni üye
  • Adınız Soyadınız: Dr.Eser AĞAR
Eser Ağar hakkında yapılmış yorumlar
« : Ocak 17, 2018, 02:44:48 ÖS »

fa...6 • 2017-12-05

Bu süreçte en önemlisi sizi rahatlatan sözler duymak pozitif enerji ve psikolojinizin yukarıda tutulması eser beyin bu tavırları gayet yerinde ona bu yüzden tşk ediyoruz.

Nne...t • 2017-11-24

İyi var ve iyiki silivri de bu yüzden çok şanslıyız rabbim başımızdan eksik etmesin hayat dolu ümit verici güler yüzlü.. biz hastalar ürkek olarak yaklaşırken eser bey cana yakınlığı ile huzur veriyor teşekkür eserim hocam herşey için
[/color]

Dda...8 • 2017-10-16

Tanıdığım en pozitif hekimlerden biri ,hastasini iyi gozlemleyip doğruya yönlendiren.Biz başarılı bir normal doğum gerçekleştirdik kendisi ile .Kendisine teşekkür ederim ve başarılarının devamı dilerim..
[/b]

fu...9     •     2017-09-20
    •
    Güleryüzlü ve pozitif karsilanmaktan cok memnun kaldim.ilgili ve alakali ve beni cogu konuda aydinlattiniz teşekkür ederim.

ay...n    •     2017-08-28
    •
    Doktorumuza ilk gittiğimiz günden itibaren çok güler yüzlü ilgilendi ne sıkıntımız varsa çözmeye çalıştı onun için çok teşekkür ederiz

Z    ze...r    •    2017-08-25
    •
    Eser bey tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanı hem bilgisi hem kişiliği ile mükemmel bir doktor iyiki onu tanımışım ilk gebeligim ve dogum sürecini birlikte geçirdik arada riskler olmasına rağmen bir kez bile panik olmadım çünkü tüm süreci bana hep anlattı harikasınız ...

ne...a    •    2017-08-15
    •
       Öncelikle bi doktordan beklentimiz Güler yüz ,anlayış ,samimiyet bunlarda sizde fazlasıyla mevcut siz işinizi aşkla yapıyorsunuz bizde bu aşka güvendiğimiz için sizi seçiyoruz çok ta mutluyuz. Hastalarınızı dinlemekten yorulmuyorsunuz belki çoğu hasta tecrübesiz olduğu için sorularımız da saçma olabiliyor ama önemli olan bu sorulara özverili cevap verebilmek her şey için teşekkür ederiz

F    fu...l    •    2017-08-14
    •
      Hamillelik takibimizin sonlarına gelmek üzereyiz Eser Beyle.Güven veren samimiyeti,güleryüzü,derin bilgisiyle iyiki var dediğim bir doktor.Hersey için teşekkürler.

M    me....    •    2017-08-03
    •
    Her zaman olduğu gibi güleryüzlü samimi davrandı. Kendinden emin ve açıklayıcı tavrıyla aklımdaki tüm soruları yanıtladı. Çok teşekkür ederim .

E    ec...l    •    2017-08-01
    •
        güler yüzlü sorduğunuz sorulara içtenlikle cevap veren ve muayeneden sonra sizi aydınlatan aklınızda soru işareti bırakmayan mükemmel bir doktor ecem akgül

S    so...1    •    2017-07-24
    •
        Çok iyi bir doktor saygılı sevecen ne sorarsan sor ince detayına kadar bilgi veriyor çok ama çok memnunum

şe...ı    •    2017-07-17
    •
        Kesinlikle alanında uzman güler yüzlü ve işini severek yapan hastalarına sıkılmadan bolca vakit ayıran dr. :)

Y    y...    •    2015-04-21
    •
    Eser Bey 6 mart 2015'de kızımızın doğumunda ve bütün sürecinde doktorumuz oldu. onu diğer doktorlardan ayıran bazı özellikleri sıralayacak olursak.
    1. Çok profesyonel güven veriyor.
    2. Güler yüzlü samimi.
    3. Deneyimli yurt içi ve yurt dışında.
    4. Hem bir müzisyen hemde bir baba.
    5. Diğer hastalarla da iletişimden biliyorum sezaryen veya normal doğum için sizin hangisine elverişli olduğunuza göre karar veriyor. Bazıları gibi sezaryene yönlendirmek veya fazladan test tahlil vs. ile ne vaktinizi nede paranızı almaz gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Ş    ~ ŞİNASİ GÜNER    •    2014-08-21
    •
    ESER AĞAR diye yazılır ADAM diye okunur :) Ben burdan eşi hamile olan baba adaylarına sesleniyorum. Eser hocamla ilk tanıştığımızda test sonucu ile gittik daha çok ufak şimdi bakılmaz bebeğe dedi.2 gün sonra tekrar gittiğimizde.Hamileliğin günü v.s hakkında bizi bilgilendirdi. Ve biz artık Eser hocya çok alıştık.Her gittiğimizde güleryüzü ile bizi mest etti.Bizimle şakalaştı eşimi ve özellikle beni panik yapılmaması hususunda dikkatlice uyardı.cinsiyetini öğreneceğimiz zaman hocama dedimki hocam Allah nasip eder Erkek olursa adını Rahmetli babam ve sizin adınız ile birleştirip HASAN ESER koyacağım dedim.Ve bir oğlumuz oldu.İsminide HASAN ESER GÜNER EN BÜYÜK FENER koyduk :)))) Hocam sağlam bir Galatasaray'lı olmasına rağmen bana katlandı biz hocamızı oda bizi sevdi.Kendisinden Allah Razı olsun .....Eşi kızı ve ailesi ile mutlu mesut yaşasın inşallah. Ayrıca Müzisyen olması beni kafadan etkilemişti zaten bende müzisyen olunca hocamla takım hariç :) (FB/GS) kafalar 4x4lük uydu. İyiki hayatımıza sizin gibi bir insan girdi.Sizi tanıdığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz.Saygı ve Sevgilerimle ESER AĞAR = ADAM GİBİ ADAM

M    ~ Mehtap Yayman    •    2013-05-13
    •
    Eser bey muhteşem bir doktor hiç sıkılmadan terslemeden size istediğiniz bilgiyi verebilir saatlerce anlatabilir güler yüzlü bikere sizi doğum konusunda çok rahatlatıyo ben doğumdan çok korkarken Eser bey sayesinde çok rahat bir şekilde doğuma girdim sonrasında da hiç ağrım olmadı Eser beye çok teşekkür ediyorum ve herkeze tavsiye ediyorum.

S    ~ serap özel    •    2012-05-25
    •
    arkadaşımla hamileliğimizin arası bir haftaydı.bana eser beyi tavsiye etti.ilk zamanlar çok memnun kaldım.ilerleyen zamanlarda onun bir hasta için çok önemli bir değer olduğunu anladım.eser bey bir hastanın istediği bir doktor,doktordan önce sizi hiçbir şey gözetmeksizin,sizi dikkatle dinleyen harika bir muhabbeti olan muhteşem bir doktor.her sorunuza rahatlıkla cevap alabilr hiçbir şeyi çekinmeden sorabileceğiniz kusuruz bir doktor.hamile bir kadınla nasıl konuşup nasıl davranacağını gayet iyi biliyor.düşünebilirsiniz ki bu doktorun hiç aksi bir hali olmadımı. kızgın değil yüzü bir kez olsun asık değildi.ben ve eşim eser beyden çok ama çok memnun kaldık.hamile bayanlara söylüyorum doktoru anlatmakla anlayamazsınız inanın yaşamanız gerekiyor çünkü çok harika muhteşem bir insan.ESER beye çok ama çok teşekkür ediyorum.

İ    im...t    •    2011-12-21
    •
    merhaba, 2 nisan 2011 sabah 7.45 oğlum 2 hafta erken doğmaya karar verdi:)sureklı gıttığım doktoruma o sabah ulasamamıstım ve hastanede o gun nobetcı dr Eser Bey vardı hıc tanımıyordum ama baskla bır seceneğımız de yoktuı cunku suyum gelmıstı ve bebğımın kalp atısları cok dusmustu .Acılen sezeryana aldı benı Eser Bey ve ıyı kı o gun o varmıs cok guzel sağlıklı bır oğlumuzun doğmasına yardımcı oldu ve sezeryan olmama rağmen hıcbır sancı hıcbır ağrım olmadı 2.gun ayaktaydım kendısını tanıdığım ve hastası olduğum ıcın kendımı cok sanslı hıssettım.Hastasıyla ıletişimi,uzmanlığı ,bilgisi gercekten cok harika ve herkese de tavsıye ederim .Hayatta da daha da cok basarılı olacağına ınanıyorum Şimdiden kendısıne yenı yılda sağlık,mutluluk ve başarılar diliyorum:)

N    ni...n    •    2011-08-27
    •
    şikayetlerimi sabırla dinledi. yaklaşımını çok beğendim.

G    ~ gül korkmaz    •    2011-08-25
    •
    Yaklaşımı, güleryüzü ile size güven veriyor. Herkese tavsiye ederim.

H    ~ hatice yüksel    •    2011-08-25
    •
    İŞİNDE UZMAN, DEĞERLİ BİR DOKTOR, TAVSİYE EDİYORUM

Z    ~ Zeynep    •    2011-08-25
    •
    Sıkıntılı bir gebelik süreci yaşıyorum. İnternetten yaptığım araştırmalarda Doktor Eser Ağar'a ulaştım. Çok güler yüzlü, pozitif bir insan. Çok ilgilendi. Bizde güven uyandırdı. Silivri Anadolu Hastanesini de çok beğendik. Gebelik takibim için Eser beyi tercih ettik.

F    fa...t    •    2011-08-23
    •
    Doktor Eser Ağar'ı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Çok güleryüzlü ve pozitif bir insan. Yıllardır adet sancısı çekiyordum. İlk kez kullandığım ilaçlardan bu denli fayda gördüm. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

« Son Düzenleme: Ocak 17, 2018, 03:02:45 ÖS Gönderen: Dr.Eser AĞAR »
Randevu almak isteyen hastalarımız ( 0212 ) 728 63 61 numaralı telefondan ya da web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz.